Запис Детальніше

“Особливості метаболічних процесів у коропа в умовах дії нижчих аліфатичних амінів при вирощуванні його рибо посадкового матеріалу”

NUBIP Library

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title “Особливості метаболічних процесів у коропа в умовах дії нижчих аліфатичних амінів при вирощуванні його рибо посадкового матеріалу”
 
Creator Крупський , Анатолій Миколайович
 
Subject Декоративна аквакультура
Виробнича спеціалізація
 
Description На основі проведених досліджень можна зробити висновок про те, що нижчі аліфатичні аміни – етил- та пропіламін навіть при одноразовому введенні у водне середовище у незначних дозах при короткотерміновій дії впливають на процеси пероксидного окиснення ліпідів, знижуючи вміст ТБК-активних продуктів в крові та печінці коропа. Попереднє введення у водне середовище коропам розчину натрію селеніту запобігає негативному впливу етиламіну на процеси пероксидного окиснення ліпідів в тканинах, що пов’язано із антиоксидантними властивостями селену і вказує на протекторну дію натрію селеніту по відношенню до нижчих аліфатичних амінів, зокрема етил- та пропіламіну.
 
Date 2012
 
Type Дисертація
NonPeerReviewed
 
Format application/msword
application/vnd.ms-powerpoint
 
Identifier http://elibrary.nubip.edu.ua/11866/1/Krypskiy_2012.doc
http://elibrary.nubip.edu.ua/11866/2/Krypskiy_2012.ppt
Крупський , Анатолій Миколайович (2012) “Особливості метаболічних процесів у коропа в умовах дії нижчих аліфатичних амінів при вирощуванні його рибо посадкового матеріалу”. Магістра thesis, ННІ тваринництва та водних біоресурсів.
 
Relation http://elibrary.nubip.edu.ua/11866/