"Циркуляр по управлению народным училищами" як джерело інформації про розвиток освіти німців Волині наприкінці ХІХ - на початку ХХ ст.
Zhytomyr State University Library
Переглянути архів Інформація| Поле | Співвідношення | |
| Relation |
http://eprints.zu.edu.ua/16587/
|
|
| Title |
"Циркуляр по управлению народным училищами" як джерело інформації про розвиток освіти німців Волині наприкінці ХІХ - на початку ХХ ст.
|
|
| Creator |
Дребот, Володимир
|
|
| Subject |
DJK Eastern Europe
|
|
| Description |
У статті йдеться про високий рівень розвитку елементарної освіти в середовищі німецької національної меншини наприкінці ХІХ - на початку ХХ століття.
|
|
| Publisher |
Вид-во ЖДУ ім. І. Франка
|
|
| Date |
2009
|
|
| Type |
Article
PeerReviewed |
|
| Format |
text
|
|
| Language |
uk
ukraine |
|
| Identifier |
http://eprints.zu.edu.ua/16587/1/%D0%94%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D1%82.pdf
Дребот, Володимир (2009) "Циркуляр по управлению народным училищами" як джерело інформації про розвиток освіти німців Волині наприкінці ХІХ - на початку ХХ ст. Матеріали ІІ Волинської Міжнародної історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 90-річчю Житомирського державного університету імені Івана Франка. Збірник наукових праць. pp. 32-34. |
|